Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Koncert Kolęd i Pastorałek

Utworzono dnia 07.01.2018

W dzisiejszym koncercie kolęd i pastorałek, który odbył się w sali widowiskowej GOK Przytoczna wystąpiły zespoły wokalne: ANIMO SEMPER z Przytocznej, WIATRACZANKA z Nowej Niedrzwicy oraz FLOWERS z Chełmska kierowane przez Sławomira Filusa, Studio Piosenki GOK, a także Joanna Kwapisz-Barska, Ewelina Surma, Bartłomiej Kucharyk oraz Jerzy Garniewicz.

czytaj dalej na temat: Koncert Kolęd i Pastorałek

Jasełka 2017 w wykonaniu uczniów SP Przytoczna

Utworzono dnia 22.12.2017

W dniu 22 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury gościliśmy uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego, którzy wystąpili w przedstawieniu jasełkowym dla swoich kolegów i koleżanek, ale także dla nauczycieli i rodziców.

czytaj dalej na temat: Jasełka 2017 w wykonaniu uczniów SP Przytoczna

Zapraszamy

Utworzono dnia 18.12.2017

Spotkanie ze świetym Mikołajem

Utworzono dnia 08.12.2017

Już od samego rana dzień ten zapowiadał się niezwykle – wszystkie dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonków Św. Mikołaja.

Pomimo brzydkiej pogody Mikołaj nie zawiódł i kolejny raz bez spóźnienia dotarł do Przytocznej. Musiał być bardzo zmęczony bo zasnął ale dzieci z Gminy Przytoczna wspólnie z Zespołem Nowinka , studiem piosenki oraz wójtem Bartłomiejem Kucharykiem obudziły Mikołaja tańcem i piosenką.

Wszystkie dzieci w Gminie Przytocza były bardzo grzeczne. Św. Mikołaj dla każdego dziecka przygotował paczkę ze smakołykami. Radości było, co niemiara, prócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo pozytywnej energii i uśmiechu.

czytaj dalej na temat: Spotkanie ze świetym Mikołajem

TAKIEGO KONCERTU URODZINOWEGO JESZCZE NIE BYŁO! GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY – 5 URODZINY NOWINKA PRZYTOCZNA

Utworzono dnia 12.12.2017

TAKIEGO KONCERTU URODZINOWEGO JESZCZE NIE BYŁO!

GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY – 5 URODZINY NOWINKA PRZYTOCZNA

Nie milkną echa po wspaniałym koncercie urodzinowym Zespołu Tanecznego „NOWINKA”, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przytocznej.

Sala Gminnego Ośrodka Kultury wypełniona po brzegi, ogromny tort, ponad 150 artystów na scenie, prawdziwe gwiazdy i wspaniałe występy artystyczne. Tak Zespół Taneczny „NOWINKA” działający w Przytocznej świętował swoje 5. Urodziny.

W urodzinowym i dyskotekowym nastroju  Zespół  „NOWINKA” powitały zebranych  układem choreograficznym „D.I.S.C.O”. Podczas koncertu można było podziwiać żywiołowe inscenizacje, różnorodność tematyki tańca, wielką precyzję ruchów oraz popisy akrobatyczne w wykonaniu tych najstarszych jak i najmłodszych tancerzy Zespołu „NOWINKA”, którzy bardzo ciężko pracowali by przygotować taneczne show. Wspólnie z jubilatami wystąpili przyjaciele Nowinka ze Skwierzyny, Zespół Antrakt oraz gwiazdy wieczoru znani z programów telewizyjnych Taniec z Gwiazdami , You Can Dance czy Jak to melodia Nina Tyrka i Tomasz Barański. Koncert przeniósł nas w lata 70 i 80, niezawodny DJ Orzeł rozbawiał nas przez dwie godziny - bawiliśmy się w rytmach disco ale również nie zabrakło  wspomnień… wzruszeń i podziękowań.

czytaj dalej na temat: TAKIEGO KONCERTU URODZINOWEGO JESZCZE NIE BYŁO! GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY – 5 URODZINY NOWINKA PRZYTOCZNA

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 16

W poprzednim tygodniu: 84

W tym miesiącu: 329

W poprzednim miesiącu: 1534

Wszystkich: 24974

Partnerzy: